• Globális szállítás
  • Biztonságos fizetés
  • Szeretjük a kosárlabdát!

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Mi, a Grosbasket egy kosárlabda felszerelésekre specializált cég vagyunk, olyan márkákkal mint Nike, Air Jordan, Adidas, Under Armour, McDavid, K1X, SKLZ, New Era, stb… A Grosbasket-et olyan céllal alapítottuk, hogy a kosarasokat a legjobb felszerelésekkel lássuk el, amikkel a játékosok fejlődhetnek, és elérhetik céljaikat. Ismervén a kosárlabda piacot, a mi professzionál hozzáállássunkkal, elkötelezettségünkkel, szenvedélyünkkel és víziónkkal, részei szeretnénk lenni annak a kosárlabda közösségnek, amit azok alkotnak, akiket megérintett a kosárlabda szeretete bármilyen oldalról.

Feladataid:

  • Tanácsadás és értékesítés
  • Termék elhelyezés az üzletben
  • Termék feltöltés és elrendezés
  • Leltár folyamatok, raktárfolyamatok ismerete
  • Áruátvétel
  • Segítség online rendelések elkészítésében

Elvárásaink:

  • Kereskedelmi vagy vevőszolgálati tapasztalat.
  • Igaz szerelem a kosárlabda iránt, és légy jártas a kosárlabda világában.
  • Szeress csapatban dolgozni a pályán és azon kívűl is.
  • Olyan kollégát keresünk, aki önállóan is tud dolgozni, szorgalmas és megbízató.
  • Nyitottság, pozitív hozállás, rugalmasság, jó kommunikációs készség.
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit mi ajánlunk:

  • Átfogó betanulási folyamat
  • Ösztönző munkakörnyezet
  • Családi vállalkozás biztonsága
  • Előre lépés lehetősége
  • Versenyképes kereset

Munkaidő:

  • Hétfőtől-Vasárnapig, délelőtt/délután, előzetes beosztás alapján

Foglalkoztatás típusa:

  • teljes munkaidő/részmunkaidő, 3 hónap próbaidővel

Jelentkezési határidő:

  • 2021. Július 31.

Ha magadra ismersz a leírásban, várjuk mielőbbi jelentkezésed! Az [email protected] email címen várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal, amire mielőbb próbálunk válaszolni.