• Globális szállítás
  • Biztonságos fizetés
  • Szeretjük a kosárlabdát!

Jelszó visszaállítása

Ha elfelejtetted a jelszavad, add meg az e-mail címed, és küldjük az utasításokat a visszaállításához.

Olyan személyt keresünk, aki az ügyfélszolgálatunkat fogja vinni (email, telefon, Facebook), valamint adminisztratív feladatai is lesznek.

A FELADATAID LEÍRÁSA:

  • Ügyfélszolgálat emailben, telefonon és Facebook oldalunkon (Info Center)
  • Az üzletvezető segítése adminisztratív feladatok esetében (számlák szkennelése, üzletvezető részére dokumentumok elkészítése, kommunikáció a szállító cégekkel,...)
  • Lehetséges részvétel marketing tevékenységeinkben

ELVÁRÁSOK ÉS KÖVETELMÉNYEK

  • Kiváló íráskészség
  • Microsoft Office programok kiváló ismerete, és kiváló számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv megértése, és legalább az angol nyelv alapfokú ismerete
  • Mindig legyél türelmes és kedves a vásárlókkal szemben
  • Jó probléma megoldó készség, és több feladat egyszerre történő végzésének képessége
  • Saját kezdeményezés, megoldásorientáció, csapatmunka, pozitív hozzáállás, tanulási vágy

AMIT AJÁNLUNK:

  • Munkalehetőség egy gyorsan növekvő cégben
  • Fiatal, dinamikus csapatban történő munka lehetősége
  • Nagyon jó munkakörnyezet
  • Állandó képzés
  • Az előrelépés lehetősége

MUNKAIDŐ:

  • 9:00 – 17:00

MUNKAVÉGZÉS TÍPUSA:

  • Munkavégzés teljes munkaidőben, 3 hónapos próbaidővel

Ha magadra ismersz a leírásban, várjuk mielőbbi jelentkezésed! Az [email protected] email címen várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal, amire mielőbb próbálunk válaszolni.